Ogłoszenia Parafialne

XX Niedziela Zwykła – 14.08.2022 r.

  1. Jutro przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP, tzw. święto Matki Boskiej Zielnej. Msze św. w tym dniu zostaną odprawione w naszym kościele w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. będziemy święcili zioła i kwiaty, jakie wierni przyniosą na Mszę św.
  2. W tym tygodniu w środę przypada wspomnienie św. Jacka, a w sobotę św. Bernarda.
  3. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na ubezpieczenie naszego kościoła, które w skali roku wynosi 4800 zł.
  4. Za tydzień, w niedzielę uroczystość odpustowa ku czci św. Rocha odbędzie się w Ramsowie. Ks. Proboszcz zaprasza wszystkich na Mszę św. o godz. 12.00.
  5. Dziękuję serdecznie Paniom Marioli Łuba i Iwonie Mierzejek za ułożenie kwiatów w naszym kościele, a Panom Kazimierzowi Bogdanowiczowi i Władysławowi Jabłońskiemu za skoszenie trawy wokół naszego kościoła. Bóg zapłać.
  6. Przy wyjściu z kościoła w cenie 8 zł dostępny jest najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”. Polecamy dzisiejszy numer „Gościa Niedzielnego” z kolejną płytą z cyklu Biblia Audio, a na niej trzy księgi mądrościowe: Księga Hioba, Księga Psalmów i Księga Przysłów.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do Pana ś.p.  Jakub Waśniewski i Marta Pieczkowska. Na zakończenie Mszy św. pomódlmy się w ich intencji…