Ogłoszenia Parafialne

V Niedziela Wielkanocna – 15.05.2022 r.

  1. W tym tygodniu w poniedziałek przypada święto św. Andrzeja Boboli.
  2. W przyszłą niedzielę po zakończonej Mszy św. o godz. 11.30 w kościele odbędzie się ostatnie zebranie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Zapraszamy.
  3. W tym tygodniu odbędą się rozmowy kwalifikacyjne ks. proboszcza z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. I tak w środę na godz. 16.30 zapraszamy do sali katechetycznej na plebanię dzieci ze szkoły podstawowej nr 3, a w piątek na 16.30 dzieci ze szkoły podstawowej nr 1 oraz ze wszystkich innych szkół. Bardzo prosimy, aby na to spotkanie dzieci przychodziły przynajmniej z jednym ze swoich rodziców. Podczas tego spotkania każde dziecko zakwalifikowane do przyjęcia I Komunii św. otrzyma kartę upoważniającą do I spowiedzi św. Rodzice, którzy nie wpłacili jeszcze umówionej składki, proszeni są o uregulowanie jej na tym spotkaniu.
  4. Przy wyjściu z kościoła w cenie 8 zł dostępny jest najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym numerze można przeczytać między innymi o kanonizowanym właśnie Karolu de Foucauld i o miejscach, w których zrodziło się, dojrzewało i realizowało jego powołanie.